İstanbuldan Adanaya Çoklu Araç Taşıma

İstanbuldan Adana’ya Çoklu Araç Taşıma

Nakliye kapasitesi açısından İstanbuldan adanaya çoklu araç taşıma hizmetlerimiz kapsamlı olarak sunulmaktadır.

Adana’yaÇoklu Araç Taşıma

İstanbul’un farklı ilçelerinden, otomotiv firmaları ya da çok sayıda aracı tek seferde Adana’ya taşıtmak istediğinizde firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Kurumsal araç nakliyesi yapılırken size baştan sona sistemli bir çalışma sağlamaktayız.

Tır arkası taşımacılık için özel olarak araçlara göre ayarlanmış mekanizmaya sahiptir. Bu mekanizmada iki kat veya tek kat olacak şekilde uzunlamasına bir sistem vardır. Bir oto çekici aracında olduğu gibi aynı sistemin çok sayıda olduğunu düşünebilirsiniz. Araç büyüklüğüne göre kaç araç taşınacaksa tır arkası bu açıdan ayarlanmaktadır. Mekanizmanın sabitleyici sisyemi ve uzunluk ayarlaması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Adana’ya gidecek olan araç taşıması, sıfır araç içinse  hasar sigortası yapılarak, garantili biçimde nakil gerçekleşir. Çoklu taşıma her ne ürün için gerçekleşecekse bu kapsamda hizmet detaylarında uygun değişimler olabilir.

Adana’dan İstanbul’a Çoklu Araç Taşıma

Adanadan istanbula çoklu araç taşıma hizmetlerimizden faydalanmak için tersi yönde istikametlerimizden de faydalanabilirsiniz. Hem İstanbul’dan Doğu Anadolu’ya hem de Doğu Anadolu’dan İstanbul’a gönderimler yaptırmak üzere taleplerinizi alıyoruz.Otomotiv firması,  kurumsal araç fuar merkezleri, sıfır ya da ikinci el araçların satıldığı büyük alanlar vs. gibi  taşıma yerleri bulunabilir. Alım satım işlemleri ve mağaza değişimi, üretici firma değişimi gibi ayrıntılarda farklılıklar olabilir.

Avantajları Bakımından Çoklu Araç Taşıma

Teknik sorunlarıçözüm merkezine alarak verdiğimiz hizmetlerde birçok avantajı elde etmiş olursunuz. Çoklu araç taşıma işlemi size bütçe açısından büyük bir artı sağlar. Bir aracı tek seferde başka şehre taşımak ve bunu 30 tane araç için yapmak her seferinde ödediğiniz miktarla beraber epey fazla ödeme anlamına gelir. Tek seferde belirlenen bir miktara göre daha uygun taşıma koşulları ile tır arkasında malzemeler nakledilebilmektedir.

Taşıma işlemleri tam zamanında ve belirtilen süre zarfında gerçekleşir. Sıfır araçlar gereksiz yol yapmadan müşterilerine teslim edilmiş olur.  Ayrıca firmalar açısından da zaman kaybının engellenmesi için adanaya çoklu araç taşıma hizmeti avantaj demektir. Süreç ve sözleşme detaylarıyla alakalı soru görüşlerinizi iletebilirsiniz.